Doktor Bul

Doktor bul aşağıdaki arama robotumuzdan kutucuklardan seçimi yaparak istidiğiniz doktorların bilgilerine ulaşabilirsiniz.Doktor bul verileri SGK sisteminden çekmektedir.


Tüm hastanelerde arama yap.

Doktor Bul listesi bilgilendirme amaçlı olup, resmi belge olarak kullanılamaz. Doktor Bul tıp alanında çalışan profesyonel doktorları listeler. Öncelikle kutucuklardan Kamu/Özel hastane türü seçiniz. Daha sonra hastane adı seçiniz. Son olarak ta branş seçerek arama tuşuna basınız. Tüm doktorları listelemek isterseniz ”Tüm hastanelerde arama yap” sekmesini işaretleyip doktor arama yapınız.

Doktor arama sitemiz bilgileri SGK veri sisteminden almakta olup ona göre doktor çalışma listesi hakkında bilgi sunmaktadır. Verilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız istanbuldoktorbul@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Doktor Bul Nedir ?

Doktorluk mesleğini yapanlar insan sağlığını korumak ve tanı ve tedavi etmekle ilgilenirler. Doktor tıp alanında uzmanlık tamamlamış kişilere denir. Ülkemizde Doktor unvanı 6 yıllık tıp eğitiminden sonra alınmaktadır. Dr. bul sitemiz sizlere tıp eğitimi almış uzman doktorlar hakkında bilgi verir. Doktor çalışma listesi SGK doktor arama sonuçlarına göre listelenmektedir.

Doktor Bul
Doktor Bul

SGK Doktor Arama

SGK doktor sorgulama İzmir doktor bul arama robotumuz İzmir ilindeki doktorları listeye bilirsiniz.

En iyi doktor sıralaması

Ülkemizdeki tüm doktorlar kendi alanlarında en iyi hekimlerdir. Zorlu eğitimden sonra kendilerini geliştirip sağlık hizmeti vermektedirler.

Doktor Çalışma Takvimi Nasıl Hazırlanmaktadır ?

Doktorların çalıştığı kurum tarafından aylık olarak doktor çalışma takvimi oluşturulmaktadır. Doktor çalışma listesine doktorlar sitesinden ulaşabilirsiniz.

Doktor Randevu Alma

Devlet hastanelerinde çalışan doktorlar için MHRS randevu alabilirsiniz. Özel hastanelerde çalışan doktorlar için hastane telefonlarını arayıp randevu alabilirsiniz. Tıp fakültelerine randevu telefonlarından randevu alabilirsiniz. Ayrıca doktor sitemizden randevu telefonlarına ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları Oku

Doktor arama rehberimizde doktor yorumları takip ederek kendinize uygun en iyi doktoru bulabilirsiniz.

Hangi doktor nerede görev yapıyor ?

Dr.bul sitemizi kullanarak hangi doktorun hangi hastanede çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Doktor Bul Sitemiz Ücretlimi ?

Doktor arama sitemiz ziyaretçilerimize açık olup tamamen ücretsizdir. Doktorlarımız ayrı olarak vitrin reklam vermek isterse bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirler.

İzmir Doktor Bul ve İzmir hastaneler rehberi, doktor yorumları, Doktor çalışma cetveli. Tahlil sonuçları ve sağlık üzerine hizmet vermektedir.

Bilgi İletişim:istanbuldoktorbul@gmail.com